Novinky výpis

Vážení rodiče, milí žáci a příznivci naší školy!

Kvapem se blíží konec školního roku a tedy čas dovolených, odpočinku a letních radovánek. Rádi bychom Vám všem popřáli co nejlepší prožití volna, spoustu krásných zážitků a pohody.

leto

Těšíme se na shledanou první školní den 2. září 2019.

Kolektiv pracovníků ZŠ Mokrá - Horákov

Žákovský parlament naší školy spolupořádá v sobotu 7.9. 2019 první ročník triatlonu Mokrák.

Výzva pro všechny, kteří se chtějí pobavit, zasportovat si, dokázat co v nich je a udělat něco pro své zdraví. Přes prázdniny natrénujte a se svými kamarády a či příbuznými přijdte podpořit tuto mimořádnou sportovní akci. Pro zjednodušení organizace se prosím nezapomeňte předem zaregistrovat. Běhu, kolu a plavání zdar.

xtriatlon-mokrak

obedy-do-skol Naše škola se již tradičně zapojuje do projektu obědy do škol.

Více informací naleznete zde

Manuál na používání elektronické žákovské knížky naleznete v záložce Ke stažení -> Informace. Přihlašovací údaje budou rodičům rozdány na třídních schůzkách. Pokud se nemůžete třídních schůzek zúčastnit, lze si přihlašovací údaje vyzvednout v kanceláři školy. Manuál pro práci s elektronickou ŽK

Vážení rodiče,

vzhledem k vzrůstajícím požadavkům na bezhotovostní platby školních akcí budete mít možnost uhradit vyšší částky na školou plánované akce bankovním převodem na bankovní účet.

Číslo účtu zřízeného pro tyto účely je 266823741/0300.

Vašemu dítěti bylo přiděleno číslo, které budete uvádět jako variabilní symbol. Toto číslo zůstane dítěti po celý školní rok. Při zadávání příkazu k úhradě uvedete za variabilním symbolem dítěte (místo symbolů xx) číslo akce. Tyto informace dostanete s pokyny k dané akci a budou dětem předány pořádajícím učitelem.

Pro správnou identifikaci plateb je nutné provádět platbu za každou akci a dítě zvlášť.

V případě nejasností kontaktujte kancelář školy.