13. 12. Sběr víček a plechovek:

Žákovský parlament vyhlašuje:

Vyhlášen nový sběr

sber

10. 12. Družina vánoční prázdniny

Vážení rodiče,

v souladu se zákonem č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění a vyhláškou č. 74/2005 Sb. o zájmovém vzdělávání a se souhlasem zřizovatele dojde k přerušení činnosti školní družiny v době vánočních prázdnin 22. 12. 2018 - 2. 1. 2019.

S pozdravem Tomáš Pětivlas, ředitel školy

3. 12. Odpadání kroužků

Vážení rodiče,

z důvodu nemoci pí. uč. Niny Kyzlinkové odpadají do 21. 12. 2018 kroužky "Vaření" a "Šikovné ručičky" Děkujeme za pochopení.

27. 11. Vánoční dar pro Vlastíka

Vážení spoluobčané, pedagogové naší školy, milí žáci, obracíme se na Vás všechny s žádostí o pomoc pro Vlastíka Štefku, jehož sestra navštěvujenaši školu a rodiče jsou obyvateli obce Mokrá-Horákov.

Pro Vlastíka bez-nazvu

11. 9. Harmonogram pedagogické činnosti

Vážení rodiče,

v sekci Škola/Organizace školního roku naleznete nově informace o termínech TS, HH, PR, termíny uzavírání klasifikace, zápisu k PŠD, dni OD a ŘV.

11. 9. Kroužky

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že dnem 17. 9. 2018 (pondělí) začínají školní zájmové kroužky. Jejich přehled, místo, datum a čas najdete v sekci ŠKOLA/KROUŽKY. Splatnost kroužku za I. pololetí je do 31. 10. 2018 a  za II. pololetí do 28. 2. 2019.

11. 9. Nové zvonění

Vážení rodiče,

upozorňujeme Vás, že od 11. 9. 2018 dojde k úpravě časového plánu vyučovacích hodin, kdy v odpoledních hodinách  začíná 7. hodina již v 13,30, 8. hodina v 14.20 a 9. hodina v 15.10.

7. 9. Elektronická žákovská info

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás upozornili na zprovoznění systému "Elektronické žákovské knížky". Na nový školní rok Vám budou přidělena NOVÁ přístupová hesla, rodičovská i žákovská. V případě ztráty Vám bude vydáno nové, ale bohužel z bezpečnostních důvodů pouze osobně ve škole. Děkujeme za pochopení.

28. 8. Zahájení školního roku Hudební školy R. Meluzína

Zahájení školního roku Hudební školy R. Meluzína proběhne dne 3.9.2018 od 16:00 v učebně přírodopisu. více

28. 8. Obědy do škol

Naše základní škola se stejně jako v roce minulém zúčastní v letošním školním roce 2018/19 projektu Obědy pro děti.

Projekt pomáhá dětem, které se ocitly v situaci, že jejich rodiče si nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Pomoc potřebným dětem je poskytována přímo prostřednictvím základních škol na základě darovací smlouvy tak, aby se obědy dostaly opravdu k dětem, nezkomplikovalo to ještě více situaci rodičů a pomoc nemohla být zneužita.

Organizace Women for women, která projekt spravuje, celkem v loňském školním roce zajistila školní obědy pro 6.912 dětí a do projektu se zapojilo  876 škol nebo školních jídelen. Vydaná částka činí téměř 28 milionů korun.

Projekt je ve škole nastaven s čerpáním od 1. října, takže pokud se ještě mezi rodiči najdou tací, u nichž se situace změnila přes prázdniny mohou kontaktovat ředitele školy na e-mailové adrese reditel@zs.mokra.cz a dohodnout si termín pro vyřízení náležitostí pro přihlášení do svého dítěte do projektu školy.

V Mokré 23. 8. 2018                                                 Mgr. Tomáš Pětivlas, Ph.D., ředitel školy

28. 8. Informace pro rodiče budoucích prvňáčků pro školní rok 2018/2019 ze školní jídelny

Pro čipy a informace ohledně stravování si mohou rodiče přijít do školní jídelny ( zadním vchodem ) v období od 27. 8. do 31. 8. 2018, provozní doba do 14.00 hod. Dne 29 .8. 2018 bude provozní doba prodloužena do 17.00 hod.
Jana Mikulášková ( vedoucí jídelny )

12. 6. Projekt Obědy pro děti

Vážení rodiče,

Tak jako v letošním školním roce se od září 2018 naše škola zapojuje do projektu „Obědy pro děti“. Pokud jste v situaci, že vám vaše finanční situace nedovoluje zakoupit pro své děti obědy do školní jídelny, staráte se o ně a rádi by jste jim obědy umožnili, kontaktujte ředitele školy.

11. 9. Návod na elektronickou ŽK

Manuál na používání elektronické žákovské knížky naleznete v záložce Ke stažení -> Informace. Přihlašovací údaje budou rodičům rozdány na třídních schůzkách. Pokud se nemůžete třídních schůzek zúčastnit, lze si přihlašovací údaje vyzvednout v kanceláři školy. Manuál pro práci s elektronickou ŽK

Vypsat všechny novinky

opvk_ver_zakladni_logolink_rgb_cz logo-msmt