Akce

Leden 2018

datum/od do odjezd/začátek  konec  akce pro zajišťuje
1 2     Vánoční prázdniny    
7 12     LVK  Dolní Morava 8. a 9. roč. Markus, Kováčik, ext.
12   17.00   Novoroční koncert   obec, ZŠ, MŠ
15   7.55   Vyhlášení vítězů básnické soutěže   Hořavová
15 19     Zimní škola v přírodě – Velké Karlovice 5A Kyzlynková
16       RELACE: Den památky Jana Palacha   Hořavová
16       Absolventské práce 9A Kováčik
17       Absolventské práce 9A Kováčik
25       Uzavření klasifikace všichni Pětivlas
26   9.00   Mám chytré tělo-výuk.program (ve škole) 4.-8.r. Šimková
26   7.55   RELACE: Den památky obětí holocaustu
2. st. Kubáňová
26       DVPP učitelé čtenářská gramotnost   Kováčik
27       DVPP učitelé čtenářská gramotnost    
30   8.30   Úřad práce 9.A Tannenbergová
31   7.55   Čtenářská gramotnost – projekty tříd všichni TU
31   8.50–9.35    Workshop Mosilana 8.A Tannenbergová
31   9.55 – 1040   Workshop Mosilana  9.A Tannenbergová
31       ukončení  1. pololetí, výpis  vysvědčení 1st. ve 4.h 2.st v 5.h


Prosinec 2017

datum/od do odjezd/začátek příjezd/ konec cca akce pro zajišťuje
2   18.00   Rozsvěcení vánočního stromu   obec
5   7.55. 13 Mikuláš – nadílka 9A 1.st Kováčik
6   7.45 11.30 Plavání Vyškov (8.)  2.r. Nováková, Kopecká
6   8.30 13:30 Planetárium, Vida – Brno 6. roč. Markus
7   19:00   Vánoční koncert Horákov (Petra Janů) sbor Konrádová, Kartusová
8   17.00   Vánoční posezení (restaurace Comodo, Hrnčířská 5, Brno) všichni Pětivlas, Šimková
11   14 18 Pracovní porada,od 15,30 – 18 HH  všichni, TU Pětivlas
11   7.55 11.35 Zdraví dětem (ZkusToZdrave) 3.AB, 4.AB Kubáňová + TU
11   11.45 13.25 Zdraví dětem (ZkusToZdrave) 6.AB, 7.AB Kubáňová + vyuč
12   7.55 11.35 Zdraví dětem (ZkusToZdrave) 5.AB,8.A Kubáňová + TU
12   11.45. 13.25 Zdraví dětem (ZkusToZdrave) 6.AB, 7.AB Kubáňová + vyuč
13   7.45 11.30 Plavání Vyškov (9.)  2.r., 1st.  Kopecká, Urban
13   15.30   Vánoční dílničky 1st. Opavskáí
15   7.55 13:00 Brno 2 – Špilberk 5.B Vojtěchová
18   9.35 13.25 Předvánoční Žákovský parlament ŽP Kubáňová, Tannenbergová
19   9.35 13.25 Projekt VkO – Dospívání a vše co k tomu patří 7.A Kubáňová
19   8,15 11,45 kino Olympia MAXINOŽKA 1.st. Studená
20   9.35  13.25  Projekt VkO – Dospívání a vše co k tomu patří 7.B Kubáňová
20   8:30      13    Den na Zázračné planetě 7.A Papežová
20   7.45 11.30 Plavání Vyškov (10.)  2.r., 1.st. Nováková, Kopecká
21   10.00 10.30 Zpívání u stromečku 1. st. Studená
21   8.15 12.30 Vánoční Brno + Jungle park 6AB,9A Markus ,Markusová Kováčik
21   8.30 12,45 Představení Bílý dům 7AB Papežová, Vojtěch
21   8.30 12,45 kino Scala – Z Paříže do Paříže 8.A Hořavová
21   17.00   Ples žáků KD Horákov – ŽP všichni Kubáňová
21   8.30 13:30 Planeta 3000 – Brazílie 7.AB Vojtěch, Papežová, Šotnarová
22       ředitelské volno    
23  2.1.      Vánoční prázdniny    
24       Štědrý den    
25       1. svátek vánoční    
26       2. svátek vánoční    

Listopad 2017

datum/od do odjezd/začátek příjezd/ konec cca akce pro zajišťuje
           1      7:30 14:00 Florbal – mladší – okrskové kolo   Vojtěch
           2      14.30 15.15 Dušičky a Halloween v tradici a kultuře 9.A Kubáňová
           3      8 13 Ekoprogram Rozmarýnek 1AB

Kadaňková,

Bartáková

           6      14 18 Pracovní porada,volby ŠR, zást. rodičů od 15,30 – 18 HH    všichni, TU
           6      7:30 14:00 Florbal – starší – okrskové kolo   Markus
           7      11.45 12.30 Miniveletrh SŠ 8A,9A Tannenbergová
           7      7.55   Vitamínový den – výuk. program-Zdravá výživa 1. st.(dle čas. harm.) MK fruit + vyuč.
         10          sv. Martin TU 1.st.  
         15      9.50 13.25 Kooperativní vyučivání dejěpisu                     Jak se žilo ve středověku 7.B Kubáňová
         15      13,00 15,00 ŠPP – Šamánková   Tannebergová
         15      14,30   koncert KD Horákov  
         16      7.55   RELACE: Den boje za svobodu a demokracii 1. – 9. Kováčik
    8.30 12.00 Divadlo Polárka: Deník Anny Frankové 8. A, 9. A Hořavová
         17          Den boje za svobodu a demokracii    
         20     24.11.      Soutěž ve sběru starého papíru všichni ŽP (Kubáňová, Tannenbergová, Kováčik)
         20      9.50 13.25 Kooperativní vyučivání dejěpisu              Jak se žilo v pravěku 6.B Kubáňová
         20     20.12.      Vyhlášení školní básnické soutěže všichni Hořavová
         20          Čtvrtletní pedagogická rada všichni Pětivlas
         21      9.50 13.25 Kooperativní vyučivání dejěpisu                     Jak se žilo ve středověku 7.A Kubáňová
         22      7.45 11.30 Plavání Vyškov (6.)  2.r. Nováková
    8.30 11.45 Divadlo Polárka: Bratři Lví srdce  7. B Hořavová
         24      8.50 12.30 Kooperativní vyučivání dejěpisu              Jak se žilo v pravěku 6.A Kubáňová
         29      7.45 11.30 Plavání Vyškov (7.)  2.r. Nováková

Říjen 2017

datum/od do odjezd/začátek příjezd/ konec cca akce pro zajišťuje zpráva z akce
3 8.30 12.15 Divadlo Polárka: Český středověk 6. A, 6. B Markusová
4 9.30 13.15 Plavání Vyškov (4.) 2.r. Nováková
6 10,00 Pečovatelský dům Horákov (MDS) 1.st Studená
7 14,00 Mokerský běh Markus
9 16,30 zasedání školské rady Pětivlas
11 9.30 13.15 Plavání Vyškov (5.) 2.r. Nováková
12 7,30 10,30 Malý princ, divadlo Radost 4.,5.r. Studená
18 7.55 13.30 Den stromů – 1. stupeň Šimková
7.15 17.15 Literárně-historická exkurze – Muzeum J. A. Komenského Uherský Brod, Archeoskanzen Modrá, Živá voda, Kovozoo Staré Město 7. ročník Hořavová, Markusová
19 9.40 11.40 Beseda se starostou obce Mokrá-Horákov Alešem Ryšánkem na obecním úřadě. ŽP Kubáňová, Tannebergová
25 9.55 11.40 AJ divadlo „Travel Machine“ 3.-5.r. Studená
25 7.55 RELACE: Vznik ČSR 1.- 9. r. Kubáňová
26 2.1. Podzimní prázdniny
27 2.1. Podzimní prázdniny
28 Den vzniku samostatného ČSR
31 8:00 14:00 Brno- exkurze 5.B Vojtěchová

Září 2017

datum/od do odjezd/začátek příjezd/ konec cca akce pro zajišťuje
           4      7,55   Slavnostní zahájení školního roku všichni Pětivlas
           4      10,00   Pracovní porada všichni Pětivlas
           5      17   třídní schůzky 1A,B rodiče  Bartáková, Kadaňková
         11      17.00   Třídní schůzky 6.B, 7.A, 7.B, 8. A, 9. A 6.B, 7.A, 8.A, 9. A Hořavová, Kováčik, Markusová, Lavičková, Vojtěch
    16.30   Třídní schůzky 6.A 6.A Markus
         13      9.30 13.15 Plavání Vyškov (1.)  2.r. Nováková
         19      17:00 18:00 Třídní schůzky 2.A 2.A Kopecká
         20      9.30 13.15 Plavání Vyškov (2.)  2.r. Nováková
27 7.55   RELACE: Den české státnosti 1. – 9. Kováčik
27   9.30 13.15 Plavání Vyškov (3.)  2.r. Nováková
         28          státní svátek ČR    
         29          ředitelské volno    

Akce školy 2016/2017

Akce školy 2015/2016

Akce školy 2014/2015

Akce školy 2013/2014

Akce školy 2012/2013

elektronická ŽK - přihlášení ze školy

https://server/BAKAWEB/login.aspx

elektronická ŽK - přihlášení mimo školu

https://zsmokra.bakalari.cz:888/BAKAWEB/login.aspx  

logolink_op_vvv_ver_barva_cz 

opvk_ver_zakladni_logolink_rgb_cz logo-msmt

opd_banner_2017_120x600-nahled

certifikat-pecujeme-o-vzdelani-nahled

scio banner-scio-nahledbanner120x60 mokra-znak-nahledhostenice_znak  velatice

  tonda-obal

<< leden 2018 >>
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031