Akce

Prosinec 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1 neděle          
2 pondělí          
3 úterý          
3 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
4 středa 13.00 14.00 Hledá se SKŘIVÁNEK (1. kolo) 1. stupeň Kar, Láz, Opt
5 čtvrtek  8.00 a 10.00    Den čertů (ZŠ a MŠ) 9AB Kov, Voj
6 pátek          
7 sobota          
8 neděle          
9 pondělí  14.00    Porada    
         
10 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
11 středa  13.00  15.00 Hledá se SKŘIVÁNEK (2. kolo) 1. stupeň Kar, Láz, Opt
12 čtvrtek  16.00    Vánoce za dveřmi všichni Kop
13 pátek          
14 sobota          
15 neděle  9.00  20. 12. LVK 7. ročník 7AB Mar, Chol, Kub, LMar, 2× ext. 
16 pondělí          
17 úterý             730    13:30 Planeta 3000 + Pavilon Antrophos 6. AB Hoř, Rub, Opt
17 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 3.AB Bar, Opa, Neu
18 středa  9.00  11.00 Generálka na Vánoční koncert výběr Kar, Láz
18 středa  17.00  18.00 Vánoční koncert výběr Kar, Láz
19 čtvrtek  10.00    Zpívání u stromečku 1. stupeň Láz, Kar
20 pátek          
20 pátek  15.00    Ples žáků školy v KD Horákov všichni ŽP, Kub, Tan a zájemci
21 sobota          
22 neděle          
23 pondělí     Vánoční prázdniny    
24 úterý     státní svátek ČR    
25 středa     státní svátek ČR    
26 čtvrtek     státní svátek ČR    
27 pátek     Vánoční prázdniny    
28 sobota     Vánoční prázdniny    
29 neděle     Vánoční prázdniny    
30 pondělí     Vánoční prázdniny    
31 úterý     Vánoční prázdniny    

Listopad 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1  pátek      ředitelské volno   Pět
2  sobota           
3  neděle           
4  pondělí           
5.-7.  út – čt   14.30  17.30 Knižní bazar všichni ŽP, Kub, Tan
5  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
5  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek mladsí žáci výběr Mar, Voj
6  středa           
7  čtvrtek   8.00  12.30 KJM – Útěk není řešení 7. A Hoř
8  pátek           
9  sobota   8.00  16.00 Lyra 2019 – pěvecká soutěž (Moravský Krumlov) výběr Kar
             
10  neděle           
11.-15.    7.00    Podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru všichni ŽP, Kub, Tan, Kar
11  pondělí   12.00  13.00 Miniveletrh středních škol 9.AB Tan
11  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
12  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
12  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek starší žáci výběr Mar
13  středa           
14  čtvrtek           
15  pátek  7.55   relace Den boje za svobodu a demokracii  všichni Ruban
16  sobota           
17  neděle      státní svátek    
18  pondělí   14.00    Čtvrtletní pedagogická rada všichni mimo AP Pět
18  pondělí   16.00  18.00 Hovorové hodiny všichni mimo AP Pět
19  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
19  úterý   7.00  15.00 Florbal nejmladsí žáci – okrsek, Mokrá výběr Voj
20  středa           
21  čtvrtek           
22  pátek           
23  sobota           
24  neděle           
25  pondělí       12.30 18.30 školení DVPP čtenářská gramotnost učitelé Pět
26  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
27  středa  7.55 12.30 exkurze Po stopách Napoleona 5.AB Stu, Kar, Šim
28  čtvrtek           
29  pátek   9.00  13.30 Mahenovo divadlo – Saturnin 8. A, B Lmar
29  pátek   18.00    Vánoční večírek – rest. Sborovna všichni Voj
30  sobota           
31  neděle           

Říjen 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
1  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
1  úterý  7.55 9.35 Rezekvítek – Voda a vzduch 4.AB Ilg, TU
2  středa   18.00  Schůzka pokladníků Klub rodičů třídy v KR Pět, Sko
3  čtvrtek   10.00  10.40 vystoupení pro seniory v KD  senioři MH, V, H Stu
3  čtvrtek  XII.40 13.25 Beseda o Bibli 8B Lmar
4  pátek  7.55 11.35 Rezekvítek – Les jako ekosystém 1.AB Ilg, TU
5  sobota           
6  neděle           
7  pondělí  7.55 11.35 Rezekvítek – Les jako ekosystém 3.AB Ilg
8  úterý  9.35 12.30 Divadlo Radost – Kytice (Brno) 7. A, B Hoř
8  úterý  VII.55   Relace Památný den sokolstva všichni Tan
8  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
9  středa           
10  čtvrtek  7.55 11.35 Rezekvítek – Rozmanitost přírody 2.AB Ilg, TU
10  čtvrtek  8.00 11.00 Beseda se spisovatelkou 3AB,4A,5AB, 2. st. Hoř
11  pátek           
12  sobota           
13  neděle           
14  pondělí           
15  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
16  středa           
17  čtvrtek           
18  pátek           
19  sobota           
20  neděle           
21  pondělí  7.55 11.35 Divadlo Radost (Brno) 1AB, 2AB Pif, Vop, Jal, Láz, Jmar, Kud, Pán
21  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
22  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Jal, Láz, Kud
23  středa           
24  čtvrtek           
25  pátek  IX.55   relace Vznik ČSR  všichni Kub
26  sobota           
27  neděle           
28  pondělí      státní svátek ČR    
29  úterý      podzimní prázdniny    
30  středa      podzimní prázdniny    
31  čtvrtek      ředitelské volno    

Září 2019

datum den od do akce pro zajišťuje
2 pondělí   7.55 Slavnostní zahájení školního roku všichni Pět
2 pondělí   10.00 Pracovní porada všichni, včetně AP Pět
3 úterý  17.00    Třídní schůzky 1. ročník 1AB Vop, Pif
4 středa  17.00    Třídní schůzka 3B 3B Opa
5 čtvrtek 7.55 12.35 Žákovský parlament 3. –9. ročník Kub, Tan
5 čtvrtek  17.00    Třídní schůzka 6. ročník 6AB Hoř, Opt
6 pátek          
7 sobota          
8 neděle          
9 pondělí  17.00  13. 9. Třídní schůzka 2AB, 7AB Jal, Láz, Šot, Chol
10 úterý  17.00    Třídní schůzka 3A, 4AB, 5A Bar, Zvoj, Kop, Stu
11 středa   13. 9. Adaptační pobyt Češkovice 6AB Hoř, Opt, Šim, Kub, Tra
11 středa  17.00    Třídní schůzky  8.AB Mar, LMar
12 čtvrtek  17.00    Třídní schůzka 5B Kar
13 pátek          
14 sobota          
15 neděle          
16 pondělí  14.00    Pedagogická rada všichni mimo AP Pět
16 pondělí  14.00    Třídní schůzky 9. ročník 9AB Kov, Voj
17 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB  
17 úterý  8.00   12.30 KJM – Poznej knihovnu 6.A Hoř 
18 středa          
19 čtvrtek          
20 pátek          
21 sobota     Mokerský běh pro zdraví    
22 neděle          
23 pondělí          
24 úterý  9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB  
25 středa        
26 čtvrtek          
27 pátek VII.55   relace Den české státnosti  všichni Kováčik
28 sobota     státní svátek ČR    
29 neděle          
30 pondělí          

Akce školy 2018/2019

Akce školy 2017/2018

Akce školy 2016/2017

Akce školy 2015/2016

datum den od do akce pro zajišťuje
1  pátek      ředitelské volno   Pět
2  sobota           
3  neděle           
4  pondělí           
5.-7.  út – čt   14.30  17.30 Knižní bazar všichni ŽP, Kub, Tan
5  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
5  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek mladsí žáci výběr Mar, Voj
6  středa           
7  čtvrtek   8.00  12.30 KJM – Útěk není řešení 7. A Hoř
8  pátek           
9  sobota   8.00  16.00 Lyra 2019 – pěvecká soutěž (Moravský Krumlov) výběr Kar
             
10  neděle           
11.-15.    7.00    Podzimní kolo soutěže ve sběru starého papíru všichni ŽP, Kub, Tan, Kar
11  pondělí   12.00  13.00 Miniveletrh středních škol 9.AB Tan
11  pondělí   14.00    Porada všichni mimo AP Pět
12  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
12  úterý   8.00  14:00 Florbal – okrsek starší žáci výběr Mar
13  středa           
14  čtvrtek           
15  pátek  7.55   relace Den boje za svobodu a demokracii  všichni Ruban
16  sobota           
17  neděle      státní svátek    
18  pondělí   14.00    Čtvrtletní pedagogická rada všichni mimo AP Pět
18  pondělí   16.00  18.00 Hovorové hodiny všichni mimo AP Pět
19  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
19  úterý   7.00  15.00 Florbal nejmladsí žáci – okrsek, Mokrá výběr Voj
20  středa           
21  čtvrtek           
22  pátek           
23  sobota           
24  neděle           
25  pondělí       12.30 18.30 školení DVPP čtenářská gramotnost učitelé Pět
26  úterý   9.00  12.30 plavání Vyškov 2.AB Láz, Jal, Kud
27  středa  7.55 12.30 exkurze Po stopách Napoleona 5.AB Stu, Kar, Šim
28  čtvrtek           
29  pátek   9.00  13.30 Mahenovo divadlo – Saturnin 8. A, B Lmar
29  pátek   18.00    Vánoční večírek – rest. Sborovna všichni Voj
30  sobota           
31  neděle           

elektronická ŽK - přihlášení ze školy

https://server/BAKAWEB/login.aspx

elektronická ŽK - přihlášení mimo školu

https://zsmokra.bakalari.cz:888/BAKAWEB/login.aspx  

logolink_op_vvv_ver_barva_cz 

opvk_ver_zakladni_logolink_rgb_cz

logo-msmt

opd_banner_2017_120x600-nahled

certifikat-pecujeme-o-vzdelani-nahled

scio banner120x60

mokra-znak-nahled

hostenice_znak

 

velatice

  tonda-obal

rizeni-leteckeho-provozu

optika-richter